Kurumsal

kurumsal

SİMAŞ METAL ELEKTRİK SAN. ve TİC. A.Ş ,
25 Ağustos 2017 tarihinde;sektörel ve mesleki kariyerlerinin en üst noktasına ulaşmış olan, Günışığı Elektrik firmasının sahibi Mustafa ŞAHİN, CSM Elektronik firması kurucu ortağı Süleyman MAZI, STS Teknik Otomasyon firmasının kurucu ortağı İsmail YILMAZ tarafından, bilgi birikimleri ve yıllara dayalı tecrübeleri birleştirilerek, kendilerinden sonraki kuşaklara ve ülkemize artı değer katması amacıyla kurulmuş olup, 01 Nisan 2018 tarihinde Çetin Elektrik firması satış ve Satınalma Müdürü İsmail HIZLI'nın ekibe dahil olmasıyla kurumsallaşma yolunda ilk adımlar atılmıştır. Taahhüt, proje, AG, OG her türlü elektrik malzemesi satışı ve saç kanal tedariği ana iştigal konularıdır.

Kalite Politikamız

Müşteri odaklı bir misyonu benimseyen firmamız, sektöründe nitelikli , dinamik, çözüm üretici ve heran gereksinimleri karşılayacak bir organizasyon yapısı ile kalıcı olmayı ve alanında uluslararası standartlarda bir marka olmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Modern ve güvenilir bir şirket yapısıyla kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektöründe güvenilir ve lider firma olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini doğru algılayarak uygun ve ekonomik çözümler sunmak, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içinde çalışarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

AdıGöreviE-mail
AdıGöreviE-mail
AdıGöreviE-mail
AdıGöreviE-mail
AdıGöreviE-mail
AdıGöreviE-mail
AdıGöreviE-mail
AdıGöreviE-mail